ایران خاکشیر
خانه / خاکشیر مرغوب / فروش خاکشیر تمیز و مرغوب

فروش خاکشیر تمیز و مرغوب

آیا مراکز خرید و فروش خاکشیر تمیز و مرغوب را میشناسید؟ تا چه اندازه در خرید یا فروش خاکشیر تمیز بودن آن را در نظر میگیرید؟ اختلاق قیمت فروش خاکشیر تمیز وخاکشیری که ناخالصی دارد چقدر است؟

ویژگیهای خاکشیر تمیز

گیاه خاکشیر رسیده یک گیاه پرخاصیت با دانه های سرخ روشن است که در نقاط زیادی از کشور به صورت خودکار می روید یا کاشته می شود. هرچه خاکشیر از لحاظ میزان ناخالصی ها دارای آشغال یا دانه های نارس کمتری باشد می گوییم خاکشیر تمیزتر و مرغوب است. اگر موردی ذکر کنیم میتوانیم بگوییم که داشتن موارد زیر نشان دهنده خاکشیر تمیزتر و مرغوب تر است.

خواص خاکشیر مرغوب

۱- دانه های نارس و سبز نداشته باشد.

۲- خاکریزه یا شنریزه حداقل المقدور نداشته باشد.

۳- رنگ خاکشیر تیره نباشد که اگر باشد نشان میدهد خاکشیر کهنه است.

۴- کاه خاکشیر و ناخالصی از ساقه گیاه خاکشیر یا گیاهان دیگر نداشته باشد.

خاکشیر تمیز و مرغوب
خاکشیر تمیز
خاکشیر تمیز و مرغوب
خاکشیر ناخالص

فروش خاکشیر تمیز همدان

در موارد گفته شده فوق برای خاکشیر تمیز و مرغوب میتوانیم بگوییم خاکشیر همدان بهترین و مرغوبترین خاکشیر موجود در کشور است. زیرا در همدان مراکزی وجود دارد که به طور کاملا تخصصی به خاکشیر داشت و برداشت این گیاه میپردازند خاکشیر حاصل را با دستگاههای مخصوص خالص و به اصطلاح بوجاری می کنند. ودر مراحل بعدی یا خاکشیر را برای مصرف یا فروش به خریداران موردنظر ارسال میکنند ویا مکانهایی مخصوص را برای نگهداری خاکشیر برای خراب نشدن و مرغوب ماندن خاکشیر تدارک میبینند.

خاکشیر تمیز همدان
خاکشیر تمیز و مرغوب همدان

استان همدان بیشترین صادرات خاکشیر را درسطح کشور و چه در خارج از کشور به خود اختصاص داده است. مرکز خرید و فروش خاکشیر که همکاران ما در آن مشغول فعالیت هستند از پرکارترین و مشتری مدارترین مراکز موجود میباشد که روز به روز با همکاری خریداران یا فروشندگان موجود در سطح کشور فعالیت خود را غلیظ تر کرده است. ایران خاکشیر و گل زرین دوسایتی که فعالیت اینترنتی همکاران ما را منعکس میکند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مرتضی کمندی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09188196029
شماره تلفن ثابت:08135226190
پست الکترونیکی: kamandi110@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه خاکشیر مرغوب به تمام نقاط کشور

پخش خاکشیر مرغوب همدان در تمام کشور

آگاهی وشناخت از مراکز معتبر خرید و فروش خاکشیر مرغوب و شناخت خاکشیر مرغوب

دیدگاهتان را بنویسید

خاکشیر گل زرین }