ایران خاکشیر
خانه / دسته‌بندی نشده / گیاهان دارویی با چه قیمتی بفروش می رسند؟

گیاهان دارویی با چه قیمتی بفروش می رسند؟

گیاهان دارویی در کشور در کدام استان ها تولید می شود؟ گیاهان دارویی با چه قیمت هایی در بازار موجود می باشند؟ گیاهان دارویی در استان همدان چقدر تولید می شود؟

گیاهان دارویی در کشور در کدام استان ها تولید می شود؟

ايران در حدود ۸۰ نوع  از گونه زراعي گياهان دارويي با سطح زير کشت در حدود ۱۸۰ هزار هکتار و توليد بيش از ۲۰۰ هزار تن و ميزان صادرات در سال ۱۳۹۶ عددي بيش از ۴۰۰ ميليون دلار است. استان­هاي خراسان رضوي، خراسان جنوبي، فارس، کرمان، همدان و اصفهان به ترتيب بيشترين سطح زير کشت و تنوع گياهان دارويي را به خود اختصاص داده و در مجموع نزديک به ۸۹ درصد از سطح زير کشت گياهان دارويي کشور در اين استان­ها قرار دارد. فعالان بازار گیاهان دارویی علاقه دارند که قیمت روز خرید و فروش این گیاهان بطور مرتب داشته باشند.

گیاهان دارویی در کشور در کدام استان ها تولید می شود؟

گیاهان دارویی با چه قیمت هایی در بازار موجود می باشند؟

خاکشیر از بهترین گیاهان داروئی پر مصرف است. این گیاه دارویی علاوه بر فروش بالا در عطاری ها بطور گستره در آبمیوه و شربت فروشی ها عرضه می شود. بخصوص در فصول گرم سال استقبال زیادی از شربت خاکشیر می شود. اما سوال اینجاست که چگونه از قیمت عمده خاکشیر مطلع شویم؟ چگونه و از چه طریق با مراکز پخش معتبر خاکشیر آشنا شویم؟ چگونه می توان خاکشیر را به منصفانه ترین قیمت و بصورت مستیم یا حداقل با کمترین واسطه از کشاورز خریداری کنیم؟ که برای پاسخ به همه این سوالات مشاوران فروشگاه گل زرین همدان اماده پاسخ گویی به این سوالات می باشد.

گیاهان دارویی با چه قیمت هایی در بازار موجود می باشند؟

گیاهان دارویی در استان همدان چقدر تولید می شود؟

استان همدان که سومین تولید کننده گیاهان داروئی است که بیش از ۱۱ هزار تن از تولیدات در این استان تولید می شود. تنوع تولیدی همدان در تولیدات گیاهان دارویی زیاد می باشد. مشاوران شرکت پخش خاکشیر زرین گل همدان تنها شرکت تخصصی تولید و سرت و پخش خاکشیر در سراسر کشور می توانند در این زمینه با شما مشاوره کنند.

گیاهان دارویی در استان همدان چقدر تولید می شود؟

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مرتضی کمندی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09188196029
شماره تلفن ثابت:08135226190
پست الکترونیکی: kamandi110@gmail.com

مطلب پیشنهادی

https://hw13.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/02209de1beb5d3e98e45e862f80db49a20175997-720p.mp4ویدیو  

دیدگاهتان را بنویسید

خاکشیر گل زرین }